Open menu
Hero 1

Dentální hygiena

Před lékařským vyšetřením by měl každý pacient nejdříve navštívit Dentální hygienu.

Kdo je dentální hygienistka? Je nezastupitelným členem odborného stomatologického týmu. Motivuje a instruuje pacienta, jaké pomůcky a čištění chrupu použít, provádí hygienická vyšetření, pomáhá udržovat dutinu ústní v čistotě a předcházet tak různým onemocněním, profesionálně odstraňuje zubní plak a zubní kámen, pigmenty pomocí AirFlow techniky, konzultuje stravovací návyky, provádí bělení a další estetické výkony.

Základem zdravého zubu je čistota. Původcem všech nemocí ústní dutiny(Zubní kaz, Gingivitis, Parodontitis) a možné ztráty zubů je bakteriální plak.Ten se tvoří již v několika málo minutách po samotném vyčištění. Cílem je udržovat chrup stále čistý za pomoci individuální (provádíme doma) a profesionální (provádí dentální hygienistka) dentální hygieny a výrazně tak prodloužit jeho životnost.

Dentální hygienistka ráda zodpoví všechny vaše dotazy ohledně dentální hygieny.

Bělení – Používáme osvědčený kombinovaný systém PURE WHITENING odpovídající legislativě EU. Ten je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie. Je naprosto bezpečný a garantuje dlouhodobý výsledek. Více na www.purewhitening.cz
Dentální hygienistka ráda zodpoví všechny vaše dotazy ohledně dentální hygieny.

Ceník

Vstupní prohlídka1000 - 1100 Kč
Bělení zubů - 1. čelistKombinovaný systém PURE WHITENING5 900 Kč
Bělení zubů - 2 čelisti6 900 Kč
Only admnistrator owned posts can execute the [includeme] shortcode. This message is shown only to administrators.